Ontmoetingsmiddag
Regelmatig geeft Stella in kleine groepjes ontmoetingsmiddagen. Het is zo waardevol om andere vrouwen te ontmoeten die net als jij in dezelfde situatie zitten of hebben gezeten.
Je zult merken hoe fijn het is om je ervaringen te kunnen delen met vrouwen die jou echt snappen.
Woensdag 18 juni 2025
Woensdag 24 sept 2025
Schrijf je in voor de ontmoetingsmiddag van 24 sept 2025
Voor wie zijn deze middagen?
Deze middag zijn alle vrouwen met biseksuele of lesbische gevoelens of twijfels hierover welkom. Het maakt niet uit of deze gevoelens helemaal nieuw voor je zijn of dat je er voor jezelf al uit bent dat je biseksueel of lesbisch bent.
Zowel vrouwen met (hetero of lesbische) relatie als zonder relatie zijn welkom. Kortom deze middag is voor iedereen die nu, of de afgelopen jaren, te maken heeft gehad met twijfels over haar geaardheid.
Je leert deze middag andere vrouwen kennen die in dezelfde situatie zitten of hebben gezeten als jij. Deze dag staat in het teken van herkenning en ervaringen delen. Er is niets zo fijn als met iemand praten die hetzelfde meemaakt als jij.
Gedurende de middag werken we met verschillend gespreksthema’s en oefeningen allemaal in het kader van ervaringen delen en gelijkgestemden ontmoeten. Na afloop zorgt Stella ervoor dat jullie met elkaar in contact kunnen blijven d.m.v. een groeps-app (uiteraard als je dit wilt).
De middag wordt geleid door een professionele geaardheidscoach en uiteraard is er ruimte voor het stellen van individuele vragen.
Twijfel je over een ontmoetingsmiddag geschikt is voor jouw vraagstuk? Mail mij dan gerust! Binnen drie dagen krijg je een reactie van mij met een eerlijk antwoord.
Ontmoet gelijkgestemden
Ontmoet gelijkgestemde vrouwen die worstelen met dezelfde vragen in hun levens.
Veilige omgeving
Je komt terecht in een omgeving met gelijkgestemden waarin je verhaal volledig veilig is.
Volledig verzorgd
De ontmoetingsmiddag is volledig verzorgd, je hoeft nergens aan te denken. Inclusief koffie/thee en lekkers.
Reserveer je plek
Via onderstaande link kom je op een betaalpagina. Via iDeal betaal je en daarmee is jouw inschrijving bevestigd. Je ontvangt een mail met de bevestiging voor de ontmoetingsmiddag. In de week voor de ontmoetingsmiddag krijg je van mij aanvullende informatie per mail.
Zowel bij de mails als bij het afschrift vind je nergens de naam van Vrouw uit de Kast terug. Je kunt je dus met een gerust hart aanmelden.
“Het was zo fijn om mijn twijfels te kunnen delen”
”Afgelopen december ben ik naar een ontmoetingsdag bij Stella geweest. Van te voren was ik gespannen; zou het wel iets voor mij zijn? Gelijk bij binnenkomst viel me de warme persoonlijkheid van Stella op. Stella was erg open over haar eigen proces en haar zoektocht. We waren met een klein groepje, vier vrouwen. Dat was fijn omdat we zo allemaal ons verhaal konden doen. Het was fijn om twijfels over mijn geaardheid met andere vrouwen te kunnen delen. Het weten dat je niet de enige bent met vragen en twijfels! De ontmoetingsdag heeft zeker een week “nagetrild” in mij. Ondertussen heb ik duidelijkheid over mijn geaardheid en dat zou ik zonder de ontmoetingsdag nooit ontdekt hebben!
Stella, dank je wel voor het delen van je eigen proces, je begrip en je geduld.
Irene (54)
“Na de ontmoetingsdag voelde ik me lichter”
Ik ben bij de ontmoetingsdag geweest. Waar ik in eerste instantie heel zenuwachtig was, merkte ik dat dit al snel van me afgleed. Voordat ik naar de ontmoetingsdag ging voelde de dagen donker en alleen. Ik zat veel in mijn hoofd en had het gevoel dat ik vast zat in mijn leven. Ik had ook het gevoel dat ik de enige was die in deze situatie zat. Door te ervaren dat je niet de enige bent en er samen over te kunnen praten, gaf dit heel veel lucht. Het was zo fijn om eindelijk een keer vrij over dit alles te kunnen spreken. Ik voelde me na de ontmoetingsdag veel lichter. Ik zag weer kleine openingen waardoor ik verder kon gaan met mijn proces.
Hinke (45)
Overtuigd, schrijf je nu in!
Wil je meedoen aan de ontmoetingsmiddag? Schrijf je dan nu in, de middagen zitten vlot vol. Dus als je mee wilt doen, is het verstandig om je plek tijdig te reserveren. Twijfel je of wil je liever contant betalen? Stuur mij dan een mailtje naar stella@vrouwuitdekast.nl